Beşiktaş’da yeraltı elektrik kabloları yandı.


Beşiktaş’da yeraltı elektrik kablolarının yanması panik yarattı.

Beşiktaş’da yeraltından çıkan dumanları gören vatandaşlar paniğe kapıldı. Vatandaşlar itfaiye, polis ve #besiktasaramakurtarma  ekiplerine haber verdi. Yeraltından çıkan yoğun dumanın ekibimizin gelmesiyle birlikte elektrik kablosu yangını olduğu ortaya çıktı.
Beşiktaş Arama Kurtarma Ekibi üyesi KKT tüpüyle yanmayı bastırarak kontrol altına aldı. Ardından çevre güvenliği sağlandıktan sonra itfaiye ekipleri gelene kadar mgerçekleşmdevam edildi. Olaya Beşiktaş itfaiye ekibi kontrolünde Bedaş ekipleri bölge elektriğini keserek yanma tamamen sonlandırılmıştır.

Olay, Ihlamurdere cad. No: 20 numaranın önünde  meydana geldi. Yeraltı kabloları kaldırım altından patlama sesi gelmesi ardından yanmaya başladı. Bölgede kısa süreli panik yaşandı. Vatandaşlar hemen durumu polis ve itfaiye ve #besiktasaramakurtarma  ekiplerine haber verdi. Bazı vatandaşların tehlikeye rağmen olay yerinden geçtiği görülürken, bazılarının ise cep telefonlarıyla sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptığı görüldü. Itfaiye, kolluk kuvvetleri ve ekibimize teşekkür ederiz. #besiktasaramakurtarma